Wycieczki tropami slawnych pisarzy

Wycieczki tropami slawnych pisarzy

Każdy człowiek potrzebuje miejsca w swoim domu, aby odpocząć, bawić się i cieszyć się jego ulubione rzeczy. Pod tytułem „Man Cave”; Ten prywatny raj, pozwala twoim mężczyzną, aby naładować swoje psychicznego, emocjonalnego i fizycznego baterię. Podczas projektowania i ozdabiania swojej jaskini, sprawiają, że przestrzeń życiową, gdzie może on wykonywać swoją męską rzeczą w pokoju!http://www.domelit.pl/drzwi/

Kto jest twoim „zawalił” MAN?

Przed rozpocząć planu dekoracji, głęboko zastanowić się, co tak naprawdę czyni go zaznaczyć. Pomyśl o tym, jaki on jest w jego najbardziej refleksyjnych momentach i co czyni go szczęśliwym i napięciem? Jest on ryzykowny typ kochający zabawę, która rozwija się we wszystkim spontanicznego; czy on jest komputerowym maniakiem wszyscy nazywają rozwiązać awarii? Być może Twój naukowe intelekt ma fetysz dla każdej kompozycji literackiej coraz ograniczony i opublikowany. Co miłośnik sportu, którzy nie mogą umieścić pilota od telewizora dół podczas sezonów wszystkie sporty ‚? Nie zapominajmy wolnego duchem artysty, który myśli, że każda forma sztuki jest arcydziełem; lub surowy, ale elegancki, człowiek biznesu, który pozostaje przyklejony do zapasów ticker Wall Street. Wreszcie, jest on przedsiębiorcą, który uważa, każdy nowy pomysł ma potencjał, aby zarobić tworzenie logo miliony ?!

Zastanów się, co sprawia, że ??”zawalił” człowiekiem wyjątkowym. Może jego osobowość pasuje do jednego lub kombinacji tych profili. W każdym przypadku należy użyć niektóre z opisów zamieszczonych w podręczniku, aby utworzyć profil stosowny do Twojej osobowości człowieka. Wciąż nie do końca pewna, przeprowadzić z nim wywiad!

Rozpocznij kompilacji te odbicia w dzienniku, kronikę profile jego pierwszo-, drugo- i trzeciorzędnych.

Podstawowa: Jaka jest jego dominować profil? Wtórny: Co byś sklasyfikować jako jego bliski sekundę? Szkolnictwo: Który profil / s on parać się od czasu do czasu?

– autor artykułu