Najpopularniejsze miejsca na wypoczynek

Najpopularniejsze miejsca na wypoczynek

Został on zaproponowany w think tanku, że powinniśmy budować wysokościomierz dla samolotów, które są już w połączeniu z autopilotem i połączony z GPS, aby zapobiec ewentualności, że pozwala samolotowi uderzył w budynek. Stwierdzono ponadto pamiętać, że systemy te są zaprogramowane dla wysokości i lokalizacji stref zakazu lotów, więc samolot automatycznie zastąpić pilota. „Jest to prosty pomysł” mówi pan Aaron Siwy, który wyjaśnia, że ??jest to tylko idea, ale może być zbudowany na, aby skutecznie działać.

Gray, współczesny myśliciel kontynuuje: „Wszyscy wiemy, Terroryzm to oprócz życiu każdego z nas w dzisiejszym społeczeństwie, a jednym z ich ulubionych broni jest samolot, więc dlaczego nie staramy się wykorzystać tę broń od nich?”

Pan Winslow zgadza i Think Tank czują się nie tylko koncepcja Graya doskonała, ale w rzeczywistości może to doprowadzić do jeszcze większej off pędów w celu zapewnienia bezpieczeństwa w innych gałęziach przemysłu, jak również. Na przykład, jeśli mamy zaprogramować danych GIS i wszystkie budynki, wieże radiowe, linie napięcia do takich systemów, możemy zapobiec wielu statków powietrznych lotnictwa ogólnego od uderzenia rzeczy. To dobry pomysł.

Patrząc jeszcze dalej w przyszłość panie Winslow, futurysta wskazuje; „To będzie jeszcze lepszy pomysł, w ciągu 30 lat w samochodach pływające, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ludzie nie mogą prowadzić bardzo dobrze albo. I oglądaliśmy mama w Ford Excursion, którzy rzeczywiście wspierane przez hydrant i strącony jej oderwać się fundamenty?” Jeśli ludzie nie widzą hydrantu, to Bóg pomaga nam w Zero-Zero warunkach widoczności IFR z budynków, wież radiowych, silosów zbożowych itp

Zbiornik think stwierdziła, że ??ze względów bezpieczeństwa, a także urządzeń anty-terrorystycznych wypożyczalnia samochodów luksusowych warszawa w samolotach i Jets Może korporacyjnych; byłoby łatwo mapować wszystkie budynki.

– autor artykułu