Jak nie zgubic sie na wycieczce

Jak nie zgubic sie na wycieczce

Co sprawia, że ??wielkie przeżycia nóż? Trwałość? Wszechstronność? Rzemiosło? Wartość? Cóż za około $ 70, linia Gerber LMF II noży przeżycia oferują wszystkie powyższe i rosną jako jeden z najbardziej popularnych noży przeżycia dzisiaj.

Wszechstronność

Do niemal każdego zadania przeżycia, które można oczekiwać od noża Gerber LMF Linia została zaprojektowana do osiągania sukcesów na polu bitwy w campingu, na twojej wyprawy myśliwskiej, w sytuacji awaryjnej lub wokół sklepu.http://www.septica.pl/R-kawiczki-Lateksowe-c8_1_2.htm

Rozmiar

Każdy LMF II posiada ostrze 4,84 cala, który jest uważany średnich. Średnie łopatki 4 do 6 cali są najbardziej popularne rozmiary. Ten nóż ląduje prawie w środku. To tulejowanie.jackmotors.pl nie jest zbyt duże w stosunku do patroszenia i skórowania średnich i dużych gry, ani nie jest zbyt mały, aby zabić grubą zwierzynę w razie potrzeby.

Na 10,59 cali długości i wadze 11,67 uncji ten nóż jest nieco ciężki, jeśli chcesz go nosić na co dzień na pasku. Ale potem znowu, że waga jest dość łatwe do podjęcia, gdy widzisz, że ten nóż jest zbudowany na całe życie ciężkiej pracy.

Nóż

Gerber LMF II sportowe wysokiej jakości ostrze drop-point.

Opadający z tyłu ostrza z uchwytem do wierzchołka sprawia, że ??ostrze to bardzo mocne na całej jego powierzchni.

Każdy Gerber LMF II ostrze jest wykonane z amerykańskiej wykonany ze stali nierdzewnej o twardości 420 HC. Nie Chiński stali.

Właściciele twierdzą, że nóż posiada studnię krawędzi i wyostrza łatwo nawet po intensywnej eksploatacji.

Niezależnie od sytuacji znaleźć się w tym ostrze będzie dobrze służyć.

Dodatkowym bonusem jest to, że ostrze ząbkowane pobliżu rękojeści. Wielokarbowa rozszerza możliwości tnąca ostrza z przecinając twardych materiałów, takich jak: drutu, drewna, kości, płyt kartonowo-gipsowych, rury z tworzyw sztucznych i innych.

– autor artykułu