Jak podrozowac z malym dzieckiem

Jak podrozowac z malym dzieckiem

Country Victorian łączy elegancję wiktoriańskiej wystrój ze swobodną atmosferą stylu country. Zapraszanie wnętrza są tworzone przez mieszanie łaskawy prostotę z romansu domku kraju lub na łonie natury. Wiktorianie kochał swoich dworków i rekolekcje, które miały je z dala od formalności i wymogów życia miasta. W tym duchu, Wiktorii urządzone swoich dworkach, domki lub „domki” w wygodne meble, zapraszając kolor i skalowane w dół prezentację ozdobną formalności domach miejskich. Kolekcje, pamiątki wycieczek turystycznych, trofea myśliwskie, miłość na zewnątrz i angielskich ogrodów są biorące udział w tych ciepły, przyjazny wnętrz. W porównaniu do ogólnego stylu wiktoriańskim w Country Victorian, kolory są lekkie i świeże, ozdoby architektoniczne są ograniczone do minimum, a meble są często medley stylów.

Oto kilka wskazówek do zdobienia każdym pomieszczeniu w domu z tym na co dzień, ale uroczo wyrafinowanym stylu.

Kolorowe, Wpisy Powitanie

Figlarny Victorian wrażliwość odzwierciedlone są w jasnych kolorach dla drzwi wejściowych, takich jak słonecznik żółtym lub Cerulean niebieski. Rośliny stojaki, kwietniki i rośliny wiszące są standardowym wyposażeniem, które są kąpiele ptaków i podajniki, które zapraszają pierzastych przyjaciół. Po wejściu do środka, parasol stoi, drzewa hala dąb lub wolnostojące drewna lub żakiet żelazo stojaki, ławki mała lub nawet recyklingu ławka Kościoła zaprosić wygodę i komfort. Stolik hol, lampy i lustra są doskonałymi dotyka jeśli jest pokój i kutego żelaza świeca kinkiety ścienne są elegancki akcent. Pamiętaj, aby podać świeże kwiaty w miksie. Stary garnek może pomieścić świeże kwiaty lub wieniec można powiesić na drzwiach lub ścianie wejściowej.

Przypadkowo Eleganckie Parlors

Dobrze sytuowany Wiktorii nazywa ten salonie, ale te z klasy średniej, o której mowa w tym salonie; dziś nazywamy go w salonie.

– autor artykułu