Sport podczas wypoczynku

Sport podczas wypoczynku

Każdy LMF II ostrze ma trudny nieodblaskową czarną powłokę, aby ograniczyć uwagę w innym przypadku mogłaby zwrócić w sytuacji awaryjnej.

Uchwyt

Wyjątkowo wytrzymały, nylon, szklane wypełnione uchwyt jest pochowany w TPV uformowanym uchwytem. TPV uchwyt jest wygodny i ma mocną, gumowo czuć. Właściciele twierdzą, że pęcherze są rzadkością nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Gerber zrobił świetną robotę z tym poradzić, ponieważ absorbuje wstrząsy oraz czy kucie, cięcie lub siekanie. Uchwyt ma również izolować użytkownika przed porażeniem prądem elektrycznym w nawet, że „na żywo” z drutu musi być odcięta.

Kolejną wielką myśl od projektantów Gerber było włączenie trzech otworów do mocowania noża do oddziału lub słup z jakimś przewodem spadochronem.

Gdy przywiązany dobrze, ten nóż jest przekształcony w bardzo zdolnego i zaufanego włócznią.

Uchwyt ten nie jest okrągła, ale komfortowo cienkie, które wydaje się mieć, jeśli czują się lepiej w dłoni, zwiększają przyczepność jednocześnie zapewniając stabilną hurtownia odzieży damskiej platformę dla bezpiecznego umocowania.

Jeszcze jedna rzecz o tym wielkim uchwytem i obiecuję, aby przenieść się na …

Gerber warunkiem ciężki, wskazał, tyłek ze stali nierdzewnej, do tego uchwytu, który został zaprojektowany, aby rozbić szybę, w przypadku kontynuowania przez okno w samochodzie, samolocie lub w domu jest najlepszym sposobem wejścia lub ucieczki. To również odpowiedni młotek i może też zrobić pewne uszkodzenia w walce.

Osłona

Niskoprofilowa osłona jest wykonana z balistycznego nylonu zawiera użyteczny ostrzałka których właściciele zgłosić działa całkiem dobrze.

Osłona także sportowy powłoki ognioodporne dla zwiększenia trwałości w kropce.

Nóż jest utrzymywany w pochwie mocno dwóch pasków jakości, które przystawki mocno.

Niosąc

Dwa paski na nogi pochodzą z wersjami Gerber LMF II Survivor i ASEK.

– autor artykułu